Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
12000 Milyon Watt Lazer Kaynak Makinesi 20mm Çelik levhalar ISO9001 Onaylandı
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Metal SS Alüminyum Tank için 2000w 3000w IPG El Lazer Kaynak Makinesi
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG / MAKS |
| ağırlık: | 240kg |
Metal için Purple Horn 1500W El Fiber Lazer Kaynakçı Taşınabilir Ekipman
| modeli: | ML-WF-BP-IW200 |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| Lazer Kaynağı Markası: | ipg |
Çalışma Platformlu Otomobil Parçaları Purple Horn 1000w Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1600mm×1400mm×2000mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 1000w |
Paslanmaz Çelik için Purple Horn 2kw Metal Fiber CNC Lazer Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1600*1400*2000mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 2000w |
Purple Horn Otomatik Lazer Kaynak Makinesi, Metal Paslanmaz Çelik Lehimleme Kaynakçısı
| boyutlar: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 380kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |
Paslanmaz Çelik İçin Purple Horn Otomatik CNC Optik Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| boyutlar: | 1600×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 680kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |
Paslanmaz Çelik Metal İçin Purple Horn El Lazer Kaynak Makinesi
| kaynak kalınlığı: | 0-3.3MM |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
| Teknik: | sürekli |
Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Purple Horn Ekipmanları El Lazer Kaynak Makinesi
| kaynak kalınlığı: | 0-3.3MM |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064 nm, 1070 nm |
| Teknik: | Sürekli / PULSE |
1500W Taşınabilir El Manuel Lazer Kaynak Makinesi Purple Horn Ekipmanı
| kaynak kalınlığı: | 0-4mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli dalga/ PULSE |

