Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Kalıp Tamiri Lazer Kaynak Makinesi Nd YAG Darbe 0.1-0.3mm nokta
| modeli: | ML-WY-BP-DB-W200 |
|---|---|
| 3 eksenli çalışma tezgahı stroku: | X=300mm,Y=200mm(X,Y manuel olarak ayarlanabilir ve z ekseni kaldırılabilir) |
| Çalışma tezgahı yatağı: | ≤200kg |
Mini Taşınabilir El Lazer Kaynak Makinesi 220V AC 50Hz Otomatik Tel Besleme
| Boy: | 26x12x24[inç](U×G×Y) |
|---|---|
| ağırlık: | 75[kg] |
| Çıkış Gücü (Watt): | 2000w |
İnert Gaz Soğutma Manuel Lazer Kaynak Makinası 1000 1500 2000 3000 Watt
| Boyut: | 47*26*50(inç) |
|---|---|
| Ağırlık: | 250kg |
| Çıkış Gücü (Watt): | 1500W |
600x600mm 0.03 Gözlük Metal Parçaları İçin Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
| ML-C6-QFS: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | ≤20m/dak |
| X ekseninin maksimum hızı: | ≤20m/dak |
Metal için El Fiber Lazer Kaynak Makinesi 1000w 1500w 2000w Kaynakçı
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-5mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
| Teknik: | Sürekli/Darbeli dalga lazeri |
Platformlu Metal Alüminyum SS Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1500mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 3000W |
Taşınabilir El Pas Temizleme Fiber Lazer Temizleyici 200w 300w 500w 2000w 3000w
| Kabin Ölçüleri: | 390*180mm*280mm |
|---|---|
| Lazer: | Fiber Lazer Kaynağı |
| lazer tipi: | PW, CW |
1000W 1500W 2000W CNC El Tipi Kahraman Lazer Kaynak Makinesi
| lazer gücü: | 500W、800W、1000W、2000W、3000W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070 mil |
| lif uzunluğu: | Standart 10M Maksimum 15M |
Sac için 100m / dak CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi 12kw güç
| ağırlık: | 6.5T |
|---|---|
| lazer gücü: | 12kw |
| İşleme boyutu: | 3000x1500mm |
Sac Eskrim Paneli İçin Kapalı 12kw CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| ağırlık: | 6.5T |
|---|---|
| lazer gücü: | 12kw |
| İşleme boyutu: | 3000x1500mm |

