Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Metal için ISO9001 Taşınabilir 100W Pas Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
El Tipi Lazer Pas Temizleme Makinesi, 2000w Lazer Pas Temizleme Makinesi Purple Horn
| lazer gücü: | 2000W |
|---|---|
| soğutma yolu: | su soğutma |
| lazer dalga boyu: | 1064 deniz mili |
Purple Horn El Lazer Kaynak Makinesi Sac Alüminyum 500w 1000w
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-3.3mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazer |
Sac Alüminyum El Lazer Kaynak Makinesi Purple Horn 500w 1000w
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-5mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazer |
5mm Malzeme Lazer Kaynak Makinesi Purple Horn 1000W 1500W 2000W 3000W
| kaynak kalınlığı: | 0.-5mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm~1074nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazeri |
Su Soğutma AC380V Kahraman Lazer Robot Lazer Kaynak Makinesi
| Güç (Lazer Kaynağı): | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| dalga boyu: | 1080nm |
| Çalışma modu: | Sürekli / Modülasyon |
Paslanmaz Çelik İçin Purple Horn 1500W Lazer Kesim Makinesi
| Lazer kaynağının çıkış gücü oranı: | 1070nm |
|---|---|
| Etkili kesim alanı: | 600mm*600mm |
| Kesme kalınlığı (Lazer kaynağı gücüne bağlıdır): | Carbon ≤8mm;Stainless Steel ≤4mm; Karbon ≤8mm;Paslanmaz Çelik ≤4mm; Aluminum Alloy |
Purple Horn 6M 3000W Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
| lazer kaynağı: | 3000W |
|---|---|
| Dişli ve raf: | APEX/YYY |
| kesme kafası: | OSPRI |
Sürekli Boya Pas Yağı Temizleme Fiber Lazer Temizleyici Metal Kaynak Noktası
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
|---|---|
| Odak uzaklığı: | 210 mm |
| Elde Taşınabilir Lazer Kafa Ağırlığı: | 1.5Kg 3Kg |
Purple Horn Akıllı 12000W Fiber Lazer Kesim Makinesi
| lazer dalga boyu: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer çıkış gücü: | 12000W |
| Etkili kesme çaldı: | 6000mm*2500mm |

