Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Demir Yüzey Boya Sökme için El 1064nm IPG Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Ağır Pas İçin Çıkarma 1000W 1064nm Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
| Şart: | Yepyeni |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 7500W |
| Toplam güç: | 2200W |
Hava Soğutma 1064nm Lazer Boya Temizleyici, 100W Lazer Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
El Tipi Deiyonize Su Soğutma 1064nm Lazer Temizleme Makinesi 1000W
| Lazer Kaynak Türü: | MAX Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
CE Sertifikası Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi, 2000W Lazer Temizleyici
| Şart: | Yepyeni |
|---|---|
| Toplam güç: | 2200W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer Kaynağı |
Maksimum Hız 20m/Dk Purple Horn Lazer Kesim Makinesi 1064nm-1074nm
| ML-C6-QFS: | 1064nm-1074nm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | ≤20m/dak |
| X ekseninin maksimum hızı: | ≤20m/dak |
Sırt Çantası Tipi 372mm Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi, 100W Pas Temizleme Lazeri
| modeli: | ML-QF-BS-SC-IW100 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Temizlik için 1000w Purple Horn CW Lazer Pas Temizleme Makinesi
| Boyut(L*W*H):: | 1410*720mm*1235mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG |
| lazer gücü: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
Metal Boya Yağı İçin Purple Horn 2000w El Sürekli Lazer Pas Temizleme Makinesi
| Boyut (L*G*Y):: | 1410mm*720*1235mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG, MAKS |
| Lazer Gücü: | 1000w/1500w/2000w/3000w |
Taşınabilir Sırt Çantası Mobil Lazer Pas Sökücü Makinesi Purple Horn Temizleme
| Lazer kaynağı türü: | Darbeli Lazer |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 50-100W |
| soğutma yolu: | hava soğutma |

