Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Boya Temizleme Darbeli Fiber Lazer Temizleme Makinesi Sırt Çantası JPT
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
|---|---|
| Odak uzaklığı: | 210 mm |
| Elde Taşınabilir Lazer Kafa Ağırlığı: | 1.5Kg 3Kg |
Purple Horn Su Soğutma 500W Konteyner İçin Lazer Temizleme Makinesi
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Sanayi Paslanmaz Çelik için CW PW Purple Horn Lazer Kaynak Makinesi
| kaynak kalınlığı: | 0-5mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1074 Nm |
| Teknik: | CW |
Demiryolu Temizleme için Purple Horn 500Watt Lazer Pas Alma Makinesi
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Kirlilik Ücretsiz Purple Horn 0.8Mpa Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi Siyah
| Şart: | Yepyeni |
|---|---|
| Toplam güç: | 2200W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer Kaynağı |
Purple Horn 200W Lazer Temizleme Makinesi, Elde Taşınabilir Lazer Pas Sökücü
| modeli: | ML-MF-200l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Boya ve Pas Temizleme İçin 200W IPG Lazer Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-200l-LC |
|---|---|
| lazer gücü: | 200w |
| Lazer kaynağı tipi: | ipg fiber lazer kaynağı |
Kaplama Kaldırma için 500W IPG Fiber Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
200W Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-200l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Temassız 60mm 200W Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi, Pas Temizleme Lazer Tabancası
| Lazer Gücü: | 200W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma suyu: | deiyonize su |

