Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Purple Horn Taşınabilir Lazer Pas Temizleme Makinesi El Temizleyici
| Lazer kaynağı tipi: | Darbeli Lazer |
|---|---|
| lazer gücü: | 50-100W |
| soğutma yolu: | Hava soğutma |
FDA onaylı Purple Horn Taşınabilir Lazer Temizleme Ekipmanı Pas için Boya Yağı Çıkarın
| Kabin Ölçüleri: | 390mm*180mm*280mm |
|---|---|
| Lazer: | Fiber Lazer Kaynağı |
| lazer tipi: | Nabız |
Kalıp Pas Boya Yağı için Purple Horn 1000w 1500w CW Fiber Lazer Temizleme Ekipmanı
| Kabin Ölçüleri: | 390mm*180*280(mm) |
|---|---|
| Lazer: | fiber lazer |
| lazer tipi: | CW |
Boya Yağı Purple Horn için 500w 1000w 1500w Darbeli Lazer Pas Temizleme Makinesi
| Kabin Ölçüleri(mm): | 390*180*280 |
|---|---|
| Lazer: | fiber lazer |
| lazer tipi: | şifre |
Zaman Kazandıran Otomatik Purple Horn Ekipmanı 1064nm Pas Temizleme Lazeri Taşınabilir
| Lazer Gücü: | 500W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Purple Horn 1000W Taşınabilir Lazer Pas Temizleme Makinesi Yüksek Verimlilik
| Şart: | Yepyeni |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 7500W |
| Toplam güç: | 2200W |
Purple Horn Çift Başlı El Tipi Fiber Lazer Pas Sökücü
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Purple Horn Equipment Robotik 2000W Lazer Boya Temizleyici Kurulumu Kolay
| modeli: | ML-QF-WS-JX-HW400 |
|---|---|
| Lazer Gücü000W: | 500 |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
50w-500w Sırt Çantası Fiber Lazer Pas Alma Makinesi Elde Taşınabilir Metal Temizleme
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064 nm |
| ağırlık: | 38kg |
Çok Fonksiyonlu 500W Taşınabilir Pas Temizleme Makinesi, Lazer Kireç Çözme Makinesi
| Soğutma yöntemi: | Su Soğutma |
|---|---|
| Destekli Üfleme: | Sıkıştırılmış hava |
| Hava basıncı: | 0.5-0.8Mpa |

