Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Metal için Purple Horn 3000W El Fiber Lazer Kaynak Makinesi AC220V
| İsim: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Gücü: | 500W、800W、1000W、2000W、3000W |
| lazer dalga boyu: | 1070NM |
1070nm Dalga Boyu El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 0.5-5mm Kalınlık
| İsim: | el lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| ağırlık: | 240kg |
| dalga boyu: | 1070nm |
Metal Alüminyum Bakır İçin 1070nm IPG / MAX Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| dalga boyu: | 1070nm |
| Boyut: | 1050*670mm*1200mm |
Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Otomatik Besleme Borusu Lazer Kesim Makinesi
| Lazer Kaynağı: | 1500W |
|---|---|
| Dişli ve raf: | APEX/YYY |
| kesme kafası: | OSPRI |
Kabine Merdivenler Asansörler Elbise Askıları Fırınlar için Platform Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 200W ila 3000W |
Dört Eksen Kahraman Lazer Otomatik Lazer Kaynak Makinesi 220V / 380V
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |
Metal SS 1000w 1500w 2000w Lazer Kaynak Makinesi Purple Horn 3mm
| kaynak kalınlığı: | 0-5mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm~1074nm |
| Teknik: | Sürekli dalga / pw |
220V / 380V Purple Horn Robotik Otomatik Lazer Kaynak Makinesi 4.6KW
| boyutlar: | 1600mm×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |
Purple Horn Lazer Kaynak Makinesi, Paslanmaz Çelik Alüminyum Fiber Lazer Kaynakçı
| kaynak kalınlığı: | 0-3.3MM |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazeri |
Purple Horn Hava Soğutmalı El 1500W Lazer Kaynak Makinesi
| ISO9001: | 650x300x621[mm](U×G×Y) |
|---|---|
| Ağırlık: | 75[kg] |
| Çıkış Gücü (Watt): | 1500W |

