Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
LED Mektup Lazer Kaynak Makinesi Fiber Optik El Tipi 650x300x621mm
| Boy: | 650x300x621[mm](U×G×Y) |
|---|---|
| ağırlık: | 75[kg] |
| Çıkış Gücü (Watt): | 1500W |
3KW CO2 Lazer Yüksek Hızlı Kot Lazer Baskı Makinesi Denim Gravür
| İşaretleme Alanı: | 300x300mm-1300x1300mm |
|---|---|
| işaretleme hızı: | 7000 mm/sn |
| Güç tüketimi: | 3KW |
CO2 Lazer Yüksek Hızlı Kot Lazer Baskı Makinesi Denim Gravür
| İşaretleme Alanı: | 300x300mm-1300x1300mm |
|---|---|
| işaretleme hızı: | 7000 mm/sn |
| Güç tüketimi: | 3KW |
Gözlük Otomatik Lazer Kaynak Makinesi Nadir Toprak Katkılı Elyaf Tipi
| Takım tezgahı boyutu uzunluğu: | 930mm*970mm*1900mm |
|---|---|
| Tekrarlanan Konumlandırma Doğruluğu: | 0,02 mm |
| Elyaf Türü: | nadir toprak katkılı elyaf |
AC220V Çok Eksenli Bağlantı Plastik Lazer Kaynak Makinesi Sürekli / Modülasyonlu
| Lazer Gücü: | 100W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 915nm |
| Çalışma modu: | sürekli / modüle edilmiş |
Butt Fusion Otomatik Tel Besleme için CE ROHS Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm |
| lif uzunluğu: | Standart 10M (15M isteğe bağlı) |
SS Alüminyum Bakır için 120mm / S 1064nm El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazer |
Taşınabilir Lazer Temizleyici Boya Temizleme Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Kabin Ölçüleri: | 390*180*280mm |
|---|---|
| Lazer kaynağı tipi: | Fiber Lazer Kaynağı |
| Lazer Tipi: | nabız |
Paslanmaz Çelik Demir Metal Fiber Lazer Kaynakçı, Alüminyum Lazer Kaynak Makinesi
| kaynak kalınlığı: | 0-4mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli dalga / PULSE |
Taşınabilir Fiber Sırt Çantası Lazer Temizleyici Pas Temizleme Metal İçin Darbeli Temizleme
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064 nm |
| Ağırlık: | 38kg |

