Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Purple Horn 0.8MPa El Tipi Lazer Pas Sökücü, Metal Pas Temizleme Lazeri
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Sırt Çantası Taşınabilir Fiber Lazer Pas Temizleme Makinesi Metal İçin Darbeli Temizleme
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064 nm |
| ağırlık: | 38kg |
Leke için Purple Horn Ekipmanları 10mm Lazer Pas Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Genişletilebilir Su Soğutma Taşınabilir 2000W Lazer Temizleyici
| Şart: | Yepyeni |
|---|---|
| Toplam güç: | 2200W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer Kaynağı |
C58 0.02 Hassas CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi 900x650mm Çapak Temassız
| Başvuru: | lazer kesim |
|---|---|
| lazer örgü uzunluğu: | 1070nm |
| elektrik talebi: | 220V /50Hz/32A |
Su soğutmalı 200W Max fiber Lazer Boya Temizleyici, Lazer Temizleme Sistemi
| Lazer Gücü: | 200W |
|---|---|
| Lazer Kaynak Türü: | IPG, Maks |
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
Kalıp Temizleme için Su Soğutma ISO9001 500W Lazer Boya Temizleyici
| Lazer Gücü: | 500W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
FDA Sertifikalı IPG Fiber Lazer Boya Temizleyici, Lazer Pas Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-QF-WS-JX-HW400 |
|---|---|
| Lazer Gücü000W: | 1000 |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Metal Yüzey İçin FDA Onaylı El IPG Fiber Lazer Boya ve Pas Sökücü
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
1064nm Pas Temizleme Makinesi, Matel Yüzey İçin 500W Lazer Temizleyici
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |

