Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Değişim Platformlu Purple Horn 4020 3000w 6000w Metal Sac Lazer Kesici
| modeli: | ML-CB-4020FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W'nin altında |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Purple Horn 8025 Serisi 12000w Fiber Lazer Kesiciler ISO9001 Onaylı
| modeli: | ML-CZ-8025FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W, 6000W, 12000W, 20000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Sürekli / Modülasyonlu Plastik Lazer Kaynak Makinesi 1500w Otomatik
| Lazer Gücü: | 100W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 915nm |
| Çalışma modu: | sürekli / modüle edilmiş |
Özel Metal Metal Olmayan CNC Fiber Lazer Kesiciler, Purple Horn Kesme Oyma Makinesi
| modeli: | ML-C6-QF-BP-IW |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
| Maksimum kesme hızı: | 20m/dk (malzemeye kadar) |
Yüksek Tepe Gücü CNC Lazer Kesim Makinesi Purple Horn 6020D 1500W
| modeli: | ML-C6-QF-BP-IW |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
| Maksimum kesme hızı: | 20m/dk (malzemeye kadar) |
Sac İşleme için ML-CZ-3015FB 3015 Serisi 3000w Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CZ-3015FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W, 6000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Billboard Üretimi için ML-CZ-3015T 3015 Serisi 6000w Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CZ-3015T |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W, 6000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Sac Levha için ML-ZF-1500 AC220V Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-ZF-1500 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1500W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
SS için Tek fazlı AC 220V Metal Lazer Gravür Makinesi 1070mm
| modeli: | ML-ZF-3000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
Metal için 1070nm Fiber Optik 1kw El Lazer Kaynak Makinesi
| İsim: | Purple Horn El Tipi Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000W/1500W/2000W |
| Fiber Optik Kablo Uzunluğu: | 10-15m |

