Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Otomatik Beslemeli 1000 Watt Pas Temizleme Lazeri
| Lazer Gücü: | 1000W |
|---|---|
| Lazer Kaynak Türü: | Fiber Lazer Kaynağı |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Purple Horn IPG Fiber Lazer Metal Yüzey İçin Boya ve Pas Sökücü
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
FDA 1064nm Taşınabilir Fiber Lazer Temizleyici Pas Temizleme Lazer Temizleme
| modeli: | ML-MF-1500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
FDA Sertifikalı 500W El Tipi Lazer Pas Sökücü Su Soğutma
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
3000w Robot Kaynak Makinesi, Purple Horn Otomatik Fiber Lazer Kaynakçı
| Marka: | Kahraman |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG / MAX / RECI |
| Çalışma modu: | Sürekli / modülasyon |
Purple Horn 3015 Serisi Sac Lazer Kesici 1000w 2000w 3000w 6000w 12000w 20000w
| modeli: | ML-CB-3015FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W'nin altında |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Donanım Otomobil için 40mm Kalın 20kw Sac CNC Fiber Lazer Kesici
| modeli: | ML-CB-3015FA-IW |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 20000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm~1070nm |
Metal SS için IPG Purple Horn 1000w CNC Fiber Optik Lazer Kesici
| ML-C6-QFS: | 1064nm~1074nm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | ≤20m/dak |
| X ekseninin maksimum hızı: | ≤20m/dak |

