Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Yüksek Doğruluk CE Sertifikası 2000W Taşınabilir Lazer Temizleyici Su Soğutma
| Şart: | Yepyeni |
|---|---|
| Toplam güç: | 2200W |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer Kaynağı |
Boya Sökme için FDA sertifikası 500W Lazer Boya Sıyırma Makinesi
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Kaplama için FDA Sertifikasyonu 20W Lazer Boya Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-50l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 50W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Hasar Yok Kolay Kullanım 0.5Mpa 1064nm Fiber Lazer Temizleyici Özelleştirilebilir
| Şart: | Yepyeni |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200W |
| Toplam güç: | 2200W |
Yüksek Hassasiyetli Ultrasonik 200 Watt IPG Fiber Lazer Temizleyici Gürültüsüz
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
3mm IPG Fiber Taşınabilir Lazer Pas Sökücü, Pas Temizleyici Lazer
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Soğutma suyu: | deiyonize su |
| Tarama Genişliği: | 10-60 mm |
Demir Karbon Çelik için 6012D Otomatik Lazer Boru Kesme Makinesi
| modeli: | ML-P6012D |
|---|---|
| Başvuru: | Metal boru kesme makinası |
| Hız kesmek: | malzemeye bağlıdır |
Otomatik Algılamalı 60W CO2 Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesici 500x500mm
| ML-C6-QFS: | 1070nm |
|---|---|
| X ekseninin maksimum hızı: | ≤20m/dak |
| Güç kaynağı: | AC220V±5%50Hz |
1070nm Dalga Boyu Lazer Metal Kesme Makinesi 2000W Güç 20m / dak
| modeli: | ML-ZF-2000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
Paslanmaz Çelik PLC Ekran 3mm Taşınabilir Lazer Kaynakçı Lehimleme Kaynak Ekipmanları
| modeli: | ML-WF-1500W |
|---|---|
| Sertifika: | CE, ISO |
| Kaynak Derinliği: | 0,5-3 mm |

