Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Metal Sac için Purple Horn CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-ZF-10000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
Metal Sac Alüminyum Bakır için Purple Horn 1500w 2000w Lazer Gravür Gravür Kesme Makinesi
| modeli: | ML-ZF-1200 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1500w 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1070nm |
Purple Horn 12000W Metal Fiber Lazer Kesici Kesme Makinesi
| modeli: | ML-ZF-16000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm~1070nm |
Metal Sac Panel Eskrim Endüstriyel için Purple Horn 8mm 10mm Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CB-4020FA-IW |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
1060nm-1070nm Tüp Lazer Kesiciler, Purple Horn Boru Kesme Makinesi
| modeli: | ML-CP-6035D-ZX |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
| Maksimum kesme hızı: | 20m/dk (malzemeye kadar) |
Metal Akrilik için Purple Horn 6012D Boru Tüp CNC Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CP-6012D-ZX |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm~1070nm |
| Maksimum kesme hızı: | 20m/dak |
3000w Fiber Lazer Kesim Makinesi Purple Horn 6025 Serisi 1060nm-1070nm
| modeli: | ML-CB-6025FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W-6000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Değişim Platformlu Sac Purple Horn Optik Fiber Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CF-12025FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 12000W, 20000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Purple Horn ML-CB-3015T 3015 Serisi 2000w Lazer Kesim Makinesi 100m/dk
| modeli: | ML-CB-3015T |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000W, 2000W, 3000W, 6000W, 12000W, 2000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Çelik Metal Anahtar Alüminyum Eskrim Panel Duvar için CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| 20m/dk (malzemeye kadar): | 20m/dk (malzemeye kadar) |
|---|---|
| Güç Gereksinimi: | 380V/50Hz/50A |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000*2000mm |

