Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
500W 0.8Mpa Lazer Kireç Çözme Makinesi, Lazer Boya ve Pas Temizleme Aracı
| Soğutma yöntemi: | Su Soğutma |
|---|---|
| Destekli Üfleme: | Sıkıştırılmış hava |
| Hava basıncı: | 0.5-0.8Mpa |
Dayanıklı Hasarsız 500W 1064nm Lazer Pas Alma Makinesi IPG Kirlilik Yok
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
ISO9001 100W Lazer Metal Temizleme Makinesi, Metal Pas Temizleme Lazeri
| modeli: | ML-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Pas Temizleme için 1064nm Yüksek Güçlü Lazer Temizleme
| modeli: | ML-MF-1000l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000W |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Purple Horn CNC Fiber Lazer Kesici, Sac İçin Lazer Kesim Makinesi
| Lazer Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W Opsiyonel |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000*2000mm |
Gözlük SS Metal İçin Purple Horn 1500W Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
| ML-C6-QFS: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | ≤20m/dak |
| X ekseninin maksimum hızı: | ≤20m/dak |
Sac Panel Sanayi İşleme Lazer Kesim Makinesi Purple Horn 1070nm
| Lazer Gücü: | 1000w |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000mm*2000mm |
1000w 2000w 3000w Robotik Lazer Kaynak Makinesi, Otomatik Fiber Lazer Kaynakçı
| Marka: | Kahraman |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG MAX RECI |
| Çalışma modu: | Sürekli, Modülasyon |
Metal ve Metal Olmayan CNC Fiber Lazer Kesici Purple Horn MAX / RECI / IPG
| Lazer Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070 nm |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000mm * 2000mm |
Gözlük Purple Horn için Yüksek Hassasiyetli CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| ML-C6-QFS: | 1064nm~1070nm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | ≤20m/dak |
| X ekseninin maksimum hızı: | ≤20m/dak |

