Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
Purple Horn Ekipmanları Yüksek Mukavemetli 12000W Fiber Optik Lazer Kesici Deformasyonsuz
| Güç tüketimi: | 120KW |
|---|---|
| lazer gücü: | 12000W |
| Makina ağırlığı: | yaklaşık 17 ton |
Metal için Yüksek Doğruluk 1064nm 10W Taşınabilir Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| lazer gücü: | 10 watt 20 watt 30 watt 50 watt |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 10.64 um |
| Çalışma doğruluğu: | 0,01 mm |
ISO9001 1070nm Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi Yüksek Doğruluk
| Makine parçası: | ML-CZ-4020FB |
|---|---|
| Destek grafik formatı: | plt/dxf... |
| Çalışma sıcaklığı: | 15℃~30℃ |
FPC Kapak Film Kaplama Lazer Kesim Makinesi 400x400mm İşleme
| modeli: | ML-CU-DZ-00-HW10 |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 355nm |
| Lazer çıkış gücü: | 10w, 15w, 20w, 30w, |
Çift İstasyon Sabit Sıcaklık Lazer Lehimleme Makinesi Yarı İletken
| lazer gücü: | 60W-200W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | yarı iletken |
| Odak uzaklığı: | 80/125/160mm (isteğe bağlı) |
CW PW Lazer Pas Temizleme Makinesi, Purple Horn 1000w Lazer Pas Temizleyici
| Boyut(L*W*H):: | 1410*720*1235mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG |
| lazer gücü: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
1070nm Dalga Boyu ile Demir Çelik Metal 1500w El Lazer Kaynakçı
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| dalga boyu: | 1070nm |
| Boyut: | 1050*670mm*1200mm |
Sanayi için Mini El Otomatik Fiber Lazer Kaynakçı Kaynak Makinesi
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-5mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1074nm |
| Teknik: | Sürekli/Darbeli dalga lazeri |
IPG Otomatik Optik Fiber Lazer Işını Kaynak İşlemi Makinesi
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| lazer gücü: | 200W 400W |
| kaynak modu: | darbeli kaynak |
Purple Horn Otomatik Metal Kaynak Makinesi, Lazer Kaynak Sistemi 1500W
| boyutlar: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 380kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |

