Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn laser cleaning machine ] eşleşme 214 Ürünler.
12000W Paslanmaz Çelik Lazer Kesici
| modeli: | ML-CF-6025FB |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 12000W |
Depaneling için Çok Yönlü 355nm PCB Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesici
| Başvuru: | Lazer Kesim / lazer markalama |
|---|---|
| lazer dokuma uzunluğu: | 355nm |
| Elektrik talebi: | 220V /50Hz/32A |
Raycus Lazer ile 20W 30W 50W 1064nm Odak Lens fiber Gravür Makinesi
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 10-400kHz |
| Minimum odak noktası çapı (çizgi genişliği): | 0,015 mm |
Intertek Sertifikalı Taşınabilir 200W 500W 1000W Lazer Temizleyici
| Makine tipi: | lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha b |
| Malzeme: | Metal / Bobin,taş,Pas Oksit / Boyama Kaplama,Metal/taş/plastik,metal |
Metal SS Alüminyum İçin 1500w Sürekli Darbeli Lazer Otomatik Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1600*1400*2000mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 1500W |
0.5-6mm Platform Lazer Kaynak Ekipmanları Wobble Head Lehimleme Makinesi IPG
| Makine Test Raporu:: | Sağlanan |
|---|---|
| Çekirdek bileşenlerin garantisi:: | 2 yıl |
| Kaynak Kalınlığı: | 0,5-6 mm |
Endüstriler İçin Otomatik Platform Otomatik Lazer Işını Kaynak Makinesi Otomatik Kaynakçı
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| lazer gücü: | 200W ila 3000W |
Taşınabilir El Fiber Lazer Makinesi, Alüminyum Paslanmaz Çelik Hasır Kaynakçı
| kaynak kalınlığı: | 0-3,3 mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm-1070nm |
| Teknik: | Sürekli / DARBELİ |
CE Onaylı Lazer Boya Temizleyici
| modeli: | ML-MF-200l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Pas Yüzeyi İçin Uzun Hizmet Ömrü 1064nm 1000W Lazer Temizleyici
| Lazer Gücü: | 1000W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |

