Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Çalışma Platformlu Otomobil Parçaları Purple Horn 1000w Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1600mm×1400mm×2000mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 1000w |
SS için Tek fazlı AC 220V Metal Lazer Gravür Makinesi 1070mm
| modeli: | ML-ZF-3000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
AC220V Küçük 1070nm Fiber Lazer Metal Kesme Makinesi
| Başvuru: | Lazer Kesim |
|---|---|
| güç tüketimi: | 28KW |
| Kesme malzemeleri: | Paslanmaz Çelik Karbon Çelik Alüminyum |
Doğru 1070nm 4020 CNC Metal Lazer Kesici, Paslanmaz Çelik Lazer Kesici
| modeli: | ML-CZ-4020FB |
|---|---|
| Genel güç tüketimi: | 80KW |
| Takım tezgahı yük taşıyan: | 1500kg |
Antomatik Hassas 1070nm Küçük Metal Lazer Kesici, 500W Lazer Kesici
| Başvuru: | Lazer Kesim |
|---|---|
| lazer dokuma uzunluğu: | 1070nm |
| Elektrik talebi: | 220V /50Hz/32A |
Endüstriler İçin Otomatik Platform Otomatik Lazer Işını Kaynak Makinesi Otomatik Kaynakçı
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| lazer gücü: | 200W ila 3000W |

