Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Metal Sac için ISO9001 Otomatik CNC Lazer Sac Kesme Makinesi
| İsim: | Metal sac lazer kesici |
|---|---|
| modeli: | ML-CZ-4020FB |
| Karbon çelik: | ≤ 22 mm |
Purple Horn El Lazer Kaynak Makinesi Sac Alüminyum 500w 1000w
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-3.3mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazer |
Purple Horn 3015 Serisi Sac Lazer Kesici 1000w 2000w 3000w 6000w 12000w 20000w
| modeli: | ML-CB-3015FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W'nin altında |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Metal Dikiş Purple Horn 6Kw Fiber Lazer Kaynakçı, İş İstasyonu Fiber Cnc Lazer Makinesi
| boyutlar: | 1600×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 580kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |
1500W Taşınabilir El Manuel Lazer Kaynak Makinesi Purple Horn Ekipmanı
| kaynak kalınlığı: | 0-4mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli dalga/ PULSE |
Paslanmaz Çelik İçin Çelik Sac Metal Alüminyum Otomatik Kaynak Lehimleme Makinesi
| boyutlar: | 1600*1400*2000MM |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 380kg |
| Lazer Gücü: | 3000W |
220V / 380V Purple Horn Robotik Otomatik Lazer Kaynak Makinesi 4.6KW
| boyutlar: | 1600mm×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |
Purple Horn Otomatik Metal Kaynak Makinesi, Lazer Kaynak Sistemi 1500W
| boyutlar: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 380kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |
Bakır Alüminyum SS İçin Otomatik Platform Optik Fiber Lazer Kaynakçı Lehimleme
| Boyutlar: | 1500mm×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 400kg |
| Lazer Gücü: | 1500W |
1070nm Dalga Boyu Lazer Metal Kesme Makinesi 2000W Güç 20m / dak
| modeli: | ML-ZF-2000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |

