Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Sac Levha için ML-ZF-1500 AC220V Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-ZF-1500 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1500W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
Çift Değişim Platformlu Purple Horn 12KW Kapalı Sac Lazer Kesici
| lazer dalga boyu: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer çıkış gücü: | 12000W |
| Etkili kesme aralığı: | 6000mm*2500mm |
12000W Paslanmaz Çelik Lazer Kesici
| modeli: | ML-CF-6025FB |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 12000W |
Metal için El Fiber Lazer Kaynak Makinesi 1000w 1500w 2000w Kaynakçı
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-5mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
| Teknik: | Sürekli/Darbeli dalga lazeri |
Sanayi için Mini El Otomatik Fiber Lazer Kaynakçı Kaynak Makinesi
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-5mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1074nm |
| Teknik: | Sürekli/Darbeli dalga lazeri |
Metal Sac Alüminyum Bakır için Purple Horn 1500w 2000w Lazer Gravür Gravür Kesme Makinesi
| modeli: | ML-ZF-1200 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1500w 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1070nm |
IPG Otomatik Optik Fiber Lazer Işını Kaynak İşlemi Makinesi
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| lazer gücü: | 200W 400W |
| kaynak modu: | darbeli kaynak |
Bina İçin 12000W 6000mm 6025 Bakır Sac Kesme Makinesi
| modeli: | ML-CF-6025FB |
|---|---|
| lazer gücü: | 12000W |
| Konumlandırma doğruluğu: | ±0.04mm/m |
Purple Horn Ekipmanları Yüksek Mukavemetli 12000W Fiber Optik Lazer Kesici Deformasyonsuz
| Güç tüketimi: | 120KW |
|---|---|
| lazer gücü: | 12000W |
| Makina ağırlığı: | yaklaşık 17 ton |
IPG Raycus Maxphotonics Reci Lazer Metal Kesme Makinesi
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG,Raycus,Maxphotonics,Reci |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Kesme Kalınlığı: | 0-5 mm |

