Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] eşleşme 66 Ürünler.
ISO9001 CNC Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi 380V
| Kontrol yazılımı: | Kıbrıs |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çelik, SS, Alüminyum, Bakır |
| Lazer Gücü: | 1500W-20000W |
Sac Panel Sanayi İşleme Lazer Kesim Makinesi Purple Horn 1070nm
| Lazer Gücü: | 1000w |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000mm*2000mm |
Purple Horn 12000W Metal Fiber Lazer Kesici Kesme Makinesi
| modeli: | ML-ZF-16000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm~1070nm |
Sac İçin CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi 1000W
| Başvuru: | Küçük Boy Hassas Lazer Kesim Makinesi |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Kesme Kalınlığı: | lazer gücüne bağlıdır |
3000w Fiber Lazer Kesim Makinesi Purple Horn 6025 Serisi 1060nm-1070nm
| modeli: | ML-CB-6025FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W-6000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
300 500 800 1000W IPG Fiber Lazer Kesim Makinesi
| Başvuru: | Lazer Kesim |
|---|---|
| lazer dokuma uzunluğu: | 1070nm |
| Elektrik talebi: | 220V /50Hz/32A |
Sac Metal İçin Akıllı 12000W Lazer Kesim Makinesi
| lazer dalga boyu: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer çıkış gücü: | 12000W |
| Etkili kesme aralığı: | 6000mm*2500mm |
Değişim Platformlu Sac Purple Horn Optik Fiber Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CF-12025FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 12000W, 20000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Sac Eskrim Paneli İçin Kapalı 12kw CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| ağırlık: | 6.5T |
|---|---|
| lazer gücü: | 12kw |
| İşleme boyutu: | 3000x1500mm |
Gözlük Çerçevesi İçin Çok Fonksiyonlu 500W Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
| Uygulanabilir Malzeme: | metal |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Kesim Alanı: | 600*400mm veya 600*600mm |

