Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Metal Sac Panel Eskrim Endüstriyel için Purple Horn 8mm 10mm Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CB-4020FA-IW |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Sac için 100m / dak CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi 12kw güç
| ağırlık: | 6.5T |
|---|---|
| lazer gücü: | 12kw |
| İşleme boyutu: | 3000x1500mm |
Purple Horn ML-CB-3015T 3015 Serisi 2000w Lazer Kesim Makinesi 100m/dk
| modeli: | ML-CB-3015T |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000W, 2000W, 3000W, 6000W, 12000W, 2000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Purple Horn CNC Fiber Lazer Kesici, Sac İçin Lazer Kesim Makinesi
| Lazer Gücü: | 1000W/1500W/2000W/3000W Opsiyonel |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000*2000mm |
Metal Sac için Purple Horn CNC Fiber Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-ZF-10000 |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 2000w |
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
Metal Sac 1070nm için 2000w Purple Horn Lazer Kesim Makinesi
| Lazer Gücü: | 2000w |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070nm |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000*2000mm |
Metal ve Metal Olmayan CNC Fiber Lazer Kesici Purple Horn MAX / RECI / IPG
| Lazer Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1070 nm |
| Maksimum Kesme Aralığı: | 6000mm * 2000mm |
Purple Horn Metal Boru 400 500W Lazer Kesim Makinesi
| Marka: | Kahraman |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
| Kesim Alanı: | 600*400mm |
Paslanmaz Çelik İçin 1000W IPG Fiber Lazer Kesim Ekipmanları
| Kontrol Yazılımı: | Kıbrıs |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| lazer kaynağının kullanım ömrü Sıcaklık: | 100000 saat |
500W Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
| Başvuru: | Lazer Kesim |
|---|---|
| lazer dokuma uzunluğu: | 1070nm |
| Elektrik talebi: | 220V /50Hz/32A |

