Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
anahtar kelimeler [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] eşleşme 66 Ürünler.
Sac Alüminyum El Lazer Kaynak Makinesi Purple Horn 500w 1000w
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-5mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazer |
Donanım Otomobil için 40mm Kalın 20kw Sac CNC Fiber Lazer Kesici
| modeli: | ML-CB-3015FA-IW |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 20000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm~1070nm |
Değişim Platformlu Purple Horn 4020 3000w 6000w Metal Sac Lazer Kesici
| modeli: | ML-CB-4020FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W'nin altında |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Kabine Merdivenler Asansörler Elbise Askıları Fırınlar için Platform Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 200W ila 3000W |
Purple Horn 8025 Serisi 12000w Fiber Lazer Kesiciler ISO9001 Onaylı
| modeli: | ML-CZ-8025FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W, 6000W, 12000W, 20000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Sac İşleme için ML-CZ-3015FB 3015 Serisi 3000w Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CZ-3015FB |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W, 6000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Paslanmaz Çelik Demir Metal Fiber Lazer Kaynakçı, Alüminyum Lazer Kaynak Makinesi
| kaynak kalınlığı: | 0-4mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli dalga / PULSE |
Billboard Üretimi için ML-CZ-3015T 3015 Serisi 6000w Lazer Kesim Makinesi
| modeli: | ML-CZ-3015T |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 3000W, 6000W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1060nm-1070nm |
Paslanmaz Çelik için Purple Horn 2kw Metal Fiber CNC Lazer Kaynak Makinesi
| Boyutlar: | 1600*1400*2000mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| Lazer Gücü: | 2000w |
Paslanmaz Çelik İçin Purple Horn Otomatik CNC Optik Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| boyutlar: | 1600×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 680kg |
| elektrik talebi: | 220V/380V |

