Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
-
Christopher RodriguezEndüstriyel temizliğimizi değiştirmek için her zaman doğru teknolojiyi arıyorduk. Aramamızda Herolaser'ı bulduk. Sonuçlar ve temizliği tamamlama süresi beklentilerimizi aştı. Artık temizliği kolaylaştırmak ve alt tabakaya zarar vermeden yapmak için doğru ortağı bulduk. -
Cesare DuminucoAslında atölyemizde sürekli MIG ve TIG yaptığımız için lazer kaynağının kapasitesinden ve performansından emin değildik. Herolaser ile 3 aydan uzun süren bir pazarlıktan sonra ilk siparişi verdik. Şu anda makine, çevrimiçi iletişim ve video rehberliği yoluyla çözülen sorunlarla oldukça iyi çalışıyor. -
James AdamsPlanlama aşamasından projenin tamamlanmasına kadar işbirliği yapılabilecek güzel bir şirket. Satış öncesi ve satış sonrası tüm sorulara hızlı yanıt. Sağlanan kaliteden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 139 Ürünler.
Metal İçin Hızlı 1064nm 1000w El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
|---|---|
| Sertifika: | CE, SGS |
| Şart: | Yeni |
Galvanizli Sac için 0.2mm Kararlı El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
|---|---|
| Sertifika: | CE, SGS |
| Şart: | Yeni |
SGS Onayı 2000W El Tipi Fiber Lazer Kaynak Makinesi Zaman Tasarrufu
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
|---|---|
| Sertifika: | CE, SGS |
| Şart: | Yeni |
SS Alüminyum Bakır için 120mm / S 1064nm El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazer |
Taşınabilir El Fiber Lazer Kaynak Makinesi Lazer Kaynak Sistemi 1000W 1500W 2000W
| Tel besleme: | Otomatik |
|---|---|
| Odak uzunluğu: | 150 mm |
| dalga boyu: | 1070nm |
IPG MAX RECI El Tipi Fiber Lazer Kaynak Makinesi Süper Hafif
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 10-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, , L/C, D/A, D/P |
Alüminyum İçin Uzun Hizmet El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
|---|---|
| Sertifika: | CE, SGS |
| Şart: | Yeni |
120mm/S Taşınabilir El Fiber Lazer Kaynak Makinesi Kullanımı Kolay
| lazer dalga boyu: | 1070nm |
|---|---|
| kaynaklı dikiş: | ≤0.5mm |
| çalışma hızı: | 0~120 mm/sn |

