Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
-
Christopher RodriguezEndüstriyel temizliğimizi değiştirmek için her zaman doğru teknolojiyi arıyorduk. Aramamızda Herolaser'ı bulduk. Sonuçlar ve temizliği tamamlama süresi beklentilerimizi aştı. Artık temizliği kolaylaştırmak ve alt tabakaya zarar vermeden yapmak için doğru ortağı bulduk. -
Cesare DuminucoAslında atölyemizde sürekli MIG ve TIG yaptığımız için lazer kaynağının kapasitesinden ve performansından emin değildik. Herolaser ile 3 aydan uzun süren bir pazarlıktan sonra ilk siparişi verdik. Şu anda makine, çevrimiçi iletişim ve video rehberliği yoluyla çözülen sorunlarla oldukça iyi çalışıyor. -
James AdamsPlanlama aşamasından projenin tamamlanmasına kadar işbirliği yapılabilecek güzel bir şirket. Satış öncesi ve satış sonrası tüm sorulara hızlı yanıt. Sağlanan kaliteden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 139 Ürünler.
1500W 1070nm El Fiber Lazer Kaynak Makinesi Kolay Kullanım
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tek darbe enerjisi: | 80J |
1500W Pürüzsüz El Fiber Lazer Kaynak Makinesi, El Lazer Kaynakçı
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Tek darbe enerjisi: | 80J |
Alüminyum İçin Su Soğutma 1500W El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
|---|---|
| Sertifika: | CE, SGS |
| Şart: | Yeni |
Metal Paslanmaz Çelik İçin Herolaser 3000W El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| İsim: | El tipi fiber lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W, 1500W, 2000W, 3000W |
| Lazer Kaynağı: | fiber lazer |
Metal için HeroLaser 3000W El Fiber Lazer Kaynak Makinesi AC220V
| İsim: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kaynak Gücü: | 500W、800W、1000W、2000W、3000W |
| lazer dalga boyu: | 1070NM |
Metal Alüminyum Bakır İçin 1070nm IPG / MAX Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| dalga boyu: | 1070nm |
| Boyut: | 1050*670mm*1200mm |
Otomatik Tel Beslemeli Wobble Kaynak El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
| Tel besleme: | Otomatik |
|---|---|
| Odak uzunluğu: | 150 mm |
| dalga boyu: | 1070nm |
Endüstriyel için 1000W 1500W 2000W 12000W Elde Taşınabilir Fiber Lazer Kaynak Makinesi Ekipmanları
| tel besleme: | Otomatik |
|---|---|
| Odak uzunluğu: | 150MM |
| dalga boyu: | 1070nm |
1070nm Dalga Boyu El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 0.5-5mm Kalınlık
| İsim: | el lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| ağırlık: | 240kg |
| dalga boyu: | 1070nm |
Metal için El Fiber Lazer Kaynak Makinesi 1000w 1500w 2000w Kaynakçı
| Kaynak Kalınlığı: | 0.1-5mm |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064nm-1074nm |
| Teknik: | Sürekli/Darbeli dalga lazeri |

