Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
-
Christopher RodriguezEndüstriyel temizliğimizi değiştirmek için her zaman doğru teknolojiyi arıyorduk. Aramamızda Herolaser'ı bulduk. Sonuçlar ve temizliği tamamlama süresi beklentilerimizi aştı. Artık temizliği kolaylaştırmak ve alt tabakaya zarar vermeden yapmak için doğru ortağı bulduk. -
Cesare DuminucoAslında atölyemizde sürekli MIG ve TIG yaptığımız için lazer kaynağının kapasitesinden ve performansından emin değildik. Herolaser ile 3 aydan uzun süren bir pazarlıktan sonra ilk siparişi verdik. Şu anda makine, çevrimiçi iletişim ve video rehberliği yoluyla çözülen sorunlarla oldukça iyi çalışıyor. -
James AdamsPlanlama aşamasından projenin tamamlanmasına kadar işbirliği yapılabilecek güzel bir şirket. Satış öncesi ve satış sonrası tüm sorulara hızlı yanıt. Sağlanan kaliteden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 139 Ürünler.
IPG Otomatik Optik Fiber Lazer Işını Kaynak İşlemi Makinesi
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| lazer gücü: | 200W 400W |
| kaynak modu: | darbeli kaynak |
Demir Yüzey Boya Sökme için El 1064nm IPG Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
200W Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
| Marka: | Kahraman |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl , 2 Yıl |
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG/MAX/RECI |
1500Watt IPG Fiber Lazer Temizleme Makinesi Endüstriyel
| modeli: | ML-MF-1500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Pas Temizleme HEROLASER 1000w için PW CW Optik Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Boyut (L*G*Y):: | 1410*720mm*1235mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | ipg |
| Lazer Gücü: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
Metal SS için Mini Taşınabilir HEROLASER 4mm Lazer Kaynak Makinesi
| kaynak kalınlığı: | 0-5mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1060nm~1070nm |
| Teknik: | Sürekli dalga / PULSE |
El Tipi Fiber Lazer Kaynak Makinesi 0,2-2m / dak Hız 280kg Ağırlık Kapalı Çalışma Ortamı
| Dimension: | 1110*1120*1290mm |
|---|---|
| Cooling Mode: | Water Cooling |
| Working Environment: | Indoor |
220V/380V 50Hz/60HZ El Tipi Fiber Lazer Kaynak Makinesi 280kg
| Fiber Length: | 10-15-m |
|---|---|
| Dimension: | 1110*1120*1290mm |
| Power: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
Lazer Ark Teknolojisi Hibrit Kaynak Makinesi 1000W 1500W 2000W 3000W
| isim: | Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000W, 1500W, 2000W, 3000W |
| Lazer Kaynağı: | fiber lazer |
Otomatik Besleme 150mm Elde Taşınabilir 2000w Lazer Kaynak Çözümü Düzgün Çalışma
| İsim: | Herolaser Yeni Nesil Lazer Kaynak Makinası |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer silahı: | Motor/lens yalpalaması |

