Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
-
Christopher RodriguezEndüstriyel temizliğimizi değiştirmek için her zaman doğru teknolojiyi arıyorduk. Aramamızda Herolaser'ı bulduk. Sonuçlar ve temizliği tamamlama süresi beklentilerimizi aştı. Artık temizliği kolaylaştırmak ve alt tabakaya zarar vermeden yapmak için doğru ortağı bulduk. -
Cesare DuminucoAslında atölyemizde sürekli MIG ve TIG yaptığımız için lazer kaynağının kapasitesinden ve performansından emin değildik. Herolaser ile 3 aydan uzun süren bir pazarlıktan sonra ilk siparişi verdik. Şu anda makine, çevrimiçi iletişim ve video rehberliği yoluyla çözülen sorunlarla oldukça iyi çalışıyor. -
James AdamsPlanlama aşamasından projenin tamamlanmasına kadar işbirliği yapılabilecek güzel bir şirket. Satış öncesi ve satış sonrası tüm sorulara hızlı yanıt. Sağlanan kaliteden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 139 Ürünler.
Kalıp Tamiri Lazer Kaynak Makinesi Nd YAG Darbe 0.1-0.3mm nokta
| modeli: | ML-WY-BP-DB-W200 |
|---|---|
| 3 eksenli çalışma tezgahı stroku: | X=300mm,Y=200mm(X,Y manuel olarak ayarlanabilir ve z ekseni kaldırılabilir) |
| Çalışma tezgahı yatağı: | ≤200kg |
Kalıp Tamiri İçin El Tipi 1000W 1500W 2000W Lazer Kaynak Makinesi
| Lazer Kaynağı: | IPG, MAX, Raycus, RECI |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Taşınabilir El Tipi Lazer Kaynak Makinesi, Esnek El Tipi Lazer Kaynağı, Fiber Lazer Kalıp Kaynağı, E |
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
1500W Taşınabilir El Manuel Lazer Kaynak Makinesi Herolaser Ekipmanı
| kaynak kalınlığı: | 0-4mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm |
| Teknik: | Sürekli dalga/ PULSE |
İnert Gaz Soğutma Manuel Lazer Kaynak Makinası 1000 1500 2000 3000 Watt
| Boyut: | 47*26*50(inç) |
|---|---|
| Ağırlık: | 250kg |
| Çıkış Gücü (Watt): | 1500W |
Metal Alüminyum için IPG Taşınabilir Mini El Fiber Lazer Kaynakçı Işın Çelik
| modeli: | ML-WF-BP-10000 |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG |
15M Maksimum Destek Uzunluğu ile El 1000W 2000W Fiber Lazer Kaynakçı
| modeli: | ML-WF-BP-10000 |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG |
Fiber El Tipi Lazer Kaynak Kesme Makinesi IPG 0.5-3mm Kalınlık
| modeli: | ML-WF-BP-HW2000 |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| Lazer Kaynağı Markası: | ipg |
Boru Metal Mesh Gabion Kalıp İçin Profesyonel Taşınabilir Kaynak Makinesi 1000w
| modeli: | ML-WF-BP-HW2000 |
|---|---|
| Koşul: | Yeni |
| Lazer Kaynağı Markası: | ipg |
Donanım İşleme İçin Hassas Kapı Kolu 1000w Lazer Kaynak Makinesi
| Marka: | Kahraman |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl , 2 Yıl |
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG/MAX/RECI |
5mm Malzeme Lazer Kaynak Makinesi Herolaser 1000W 1500W 2000W 3000W
| kaynak kalınlığı: | 0.-5mm |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1064nm~1074nm |
| Teknik: | Sürekli Dalga Lazeri |

