Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
-
Christopher RodriguezEndüstriyel temizliğimizi değiştirmek için her zaman doğru teknolojiyi arıyorduk. Aramamızda Herolaser'ı bulduk. Sonuçlar ve temizliği tamamlama süresi beklentilerimizi aştı. Artık temizliği kolaylaştırmak ve alt tabakaya zarar vermeden yapmak için doğru ortağı bulduk. -
Cesare DuminucoAslında atölyemizde sürekli MIG ve TIG yaptığımız için lazer kaynağının kapasitesinden ve performansından emin değildik. Herolaser ile 3 aydan uzun süren bir pazarlıktan sonra ilk siparişi verdik. Şu anda makine, çevrimiçi iletişim ve video rehberliği yoluyla çözülen sorunlarla oldukça iyi çalışıyor. -
James AdamsPlanlama aşamasından projenin tamamlanmasına kadar işbirliği yapılabilecek güzel bir şirket. Satış öncesi ve satış sonrası tüm sorulara hızlı yanıt. Sağlanan kaliteden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 139 Ürünler.
AV220V El Tipi 500 - 3000W Lazer Metal İmalat Kaynakçı
| Lazer Kaynağı: | IPG, MAKS, RECI |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi, Esnek Elde Taşınabilir Lazer Kaynağı, Fiber Laze |
| Darbe genişliği: | 0,5~20ms |
ISO9001 100W Lazer Metal Temizleme Makinesi, Metal Pas Temizleme Lazeri
| modeli: | ML-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Intertek Sertifikalı Taşınabilir 200W 500W 1000W Lazer Temizleyici
| Makine tipi: | lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha b |
| Malzeme: | Metal / Bobin,taş,Pas Oksit / Boyama Kaplama,Metal/taş/plastik,metal |
Kaplama için FDA Sertifikasyonu 20W Lazer Boya Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-50l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 50W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
FDA Sertifikalı 500W El Tipi Lazer Pas Sökücü Su Soğutma
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
HEROLASER 0.8MPa El Tipi Lazer Pas Sökücü, Metal Pas Temizleme Lazeri
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
|---|---|
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
1064nm IPG Fiber Otomatik Taşınabilir Lazer Pas Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-QF-WS-JX-HW400 |
|---|---|
| Lazer Gücü000W: | 500 |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Otomatik Beslemeli 1000 Watt Pas Temizleme Lazeri
| Lazer Gücü: | 1000W |
|---|---|
| Lazer Kaynak Türü: | Fiber Lazer Kaynağı |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
CE Onaylı Lazer Boya Temizleyici
| modeli: | ML-MF-200l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 200W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
1064nm Pas Temizleme Makinesi, Matel Yüzey İçin 500W Lazer Temizleyici
| modeli: | ML-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 500W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |

