Tüm ürünler
-
El Fiber Lazer Kaynak Makinesi
-
Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
-
Otomatik Lazer Kaynak Makinesi
-
Robot Lazer Kaynak Makinesi
-
Lazer Pas Temizleme Makinesi
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
Taşınabilir Lazer Temizleme Makinesi
-
Lazer Boya Temizleyici
-
El Lazer Temizleme Makinesi
-
Sac Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Lazer Tüp Kesme Makinası
-
Yüksek Hassasiyetli Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
-
CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
-
UV Lazer İşaretleme Makinesi
-
Christopher RodriguezEndüstriyel temizliğimizi değiştirmek için her zaman doğru teknolojiyi arıyorduk. Aramamızda Herolaser'ı bulduk. Sonuçlar ve temizliği tamamlama süresi beklentilerimizi aştı. Artık temizliği kolaylaştırmak ve alt tabakaya zarar vermeden yapmak için doğru ortağı bulduk. -
Cesare DuminucoAslında atölyemizde sürekli MIG ve TIG yaptığımız için lazer kaynağının kapasitesinden ve performansından emin değildik. Herolaser ile 3 aydan uzun süren bir pazarlıktan sonra ilk siparişi verdik. Şu anda makine, çevrimiçi iletişim ve video rehberliği yoluyla çözülen sorunlarla oldukça iyi çalışıyor. -
James AdamsPlanlama aşamasından projenin tamamlanmasına kadar işbirliği yapılabilecek güzel bir şirket. Satış öncesi ve satış sonrası tüm sorulara hızlı yanıt. Sağlanan kaliteden çok memnunuz.
anahtar kelimeler [ handheld fiber laser welding machine ] eşleşme 139 Ürünler.
Boya Yağı Herolaser için 500w 1000w 1500w Darbeli Lazer Pas Temizleme Makinesi
| Kabin Ölçüleri(mm): | 390*180*280 |
|---|---|
| Lazer: | fiber lazer |
| lazer tipi: | şifre |
FDA onaylı Herolaser Taşınabilir Lazer Temizleme Ekipmanı Pas için Boya Yağı Çıkarın
| Kabin Ölçüleri: | 390mm*180mm*280mm |
|---|---|
| Lazer: | Fiber Lazer Kaynağı |
| lazer tipi: | Nabız |
Herolaser Taşınabilir Lazer Pas Temizleme Makinesi El Temizleyici
| Lazer kaynağı tipi: | Darbeli Lazer |
|---|---|
| lazer gücü: | 50-100W |
| soğutma yolu: | Hava soğutma |
0.8MPa Fiber Lazer Pas Temizleme Makinesi 1000w Pas Temizleme Lazeri
| modeli: | ML-MF-1000l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000W |
| Lazer Kaynak Türü: | IPG Fiber Lazer Kaynağı |
Endüstriler İçin Otomatik Platform Otomatik Lazer Işını Kaynak Makinesi Otomatik Kaynakçı
| Boyutlar: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı: | 280kg |
| lazer gücü: | 200W ila 3000W |
Temizlik için 1000w HEROLASER CW Lazer Pas Temizleme Makinesi
| Boyut(L*W*H):: | 1410*720mm*1235mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | IPG |
| lazer gücü: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
Metal için ISO9001 Taşınabilir 100W Pas Temizleme Makinesi
| modeli: | ML-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 100W |
| Lazer Dalga Boyu: | 1064 nm |
HEROLASER Metal İmalatı İçin Ergonomik El Tipi Manuel Lazer Kaynak Makinesi
| Tek darbe enerjisi: | 80J |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064nm |
| odak noktası çapı: | 0.2-3.0mm |
CE Sertifikalı 1064nm Alüminyum Metal Kaynak Ekipmanı Deformasyon Yok
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Sertifika: | CE, SGS |
| Garanti: | 2 yıl |
Taşınabilir Fiber Sırt Çantası Lazer Temizleyici Pas Temizleme Metal İçin Darbeli Temizleme
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| dalga boyu: | 1064 nm |
| Ağırlık: | 38kg |

